بازگشت به موسسات آموزشی برای دانشجویان بین المللی

>>>بازگشت به موسسات آموزشی برای دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین المللی پس از تقریباً دو سال آموزش آنلاین در پاییز امسال به دانشگاه باز می گردند. به دنبال چالش های فراوان ناشی از همه گیری تحصیل برای دانشجویان بین المللی در پاییز ۲۰۲۱ چگونه خواهد بود؟

گزینه های یادگیری

در طول دوران همه گیری، یادگیری آنلاین توسط دانش آموزان و کارکنان هم مورد بی مهری قرار گرفته و هم مورد استقبال. در حالی که بسیاری مشتاق بازگشت به کلاس درس بودند  دیگران از انعطاف پذیری که آموزش آنلاین ارائه می داد استقبال می کردند. این بیماری همه گیر بسیاری از مراکز آموزشی پس از دبیرستان را مجبور کرد که سیستم های آموزشی آنلاین خود را مدرن کنند و امکان آموزش به دانش آموزان را از محیط خانه خود فراهم کنند. مدارس به دنبال حفظ گزینه های آنلاین برای دانش آموزانی هستند که آنها را ترجیح می دهند یا در صورت امکان گزینه های ترکیبی ارائه می دهند. این اقدام بستگی زیادی به نوع دوره دارد. به عنوان مثال دوره هایی هستند که نیاز به تجربه عملی دارند در مقابل دوره هایی که می توانند به طور کامل به صورت آنلاین تکمیل شوند.

شرایط واکسیناسیون و دستورالعمل های بهداشتی

دانشجویانی که سری کامل واکسن های مورد تأیید کانادا را ندارند باید پس از ورود به کانادا به مدت ۱۴ روز قرنطینه شوند. بسیاری از مدارس همچنین شرایط واکسن خود را اعمال می کنند و دانش آموزان خود را واکسینه می کنند تا به محوطه دانشگاه بازگردند. این بدان معناست که کسانی که واکسیناسیون تأیید نشده دریافت کرده اند ممکن است برای دسترسی به محیط آموزشی بعد از تحصیلات متوسطه خود نیاز به واکسن مورد تأیید کانادا داشته باشند. برخی از مدیران دوره های متوسطه به دانشجویان بین المللی کمک می کنند تا اطمینان حاصل شود که این روند پس از اتمام قرنطینه و منفی بودن آزمایش به طور یکپارچه پیش می رود.

“ما واحدهای بهداشتی خود را داریم که با دانشجویان کار می کنند تا بتوانند واکسن را در محوطه دانشگاه دریافت کنند. ما همچنین با برخی از داروخانه های محلی همکاری کردیم تا کار برای آنها آسان شود. ”

از آنجا که موسسات آموزشی بعد از دبیرستان سیاست های خود را در مورد واکسیناسیون اجرا می کنند مهم است که دانش آموزان قبل از شروع پاییز با مدارس خود مشورت کنند.

با تغییر دستورالعمل های بهداشتی، موسسات آموزشی پس از دبیرستان ممکن است نیازهای خود را به روز کنند.

سفر به کانادا

برای برخی از دانشجویان ورود به کانادا برای تحصیل یک چالش مهم خواهد بود. با تعلیق پروازهای هند به کانادا، سفر به کانادا برای ترم پاییز شامل ارتباطات مختلف و لغو پروازها می شود. هند منبع اصلی کانادا برای دانشجویان بین المللی است. ممنوعیت پرواز بسیاری از این دانش آموزان را مجبور می کند تا برنامه های سفر پیچیده ای را برای ورود به کانادا برای تحصیل برنامه ریزی کنند. این امر نه تنها هزینه های سفر را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد بلکه خطر عفونت را نیز افزایش می دهد.

در همین حال با تغییر محدودیت های سفر ضروری است که همه دانشجویان بین المللی خود را برای ورود به کانادا آماده کنند. دانشجویان بین المللی که وارد کانادا می شوند باید اطمینان حاصل کنند که موسسه آموزشی تعیین شده آنها (DLI) دارای برنامه آمادگی کووید نوزده است. دانش آموزان همچنین باید مدارک زیر را در مرز تهیه کنند تا ثابت کنند از محدودیت های سفر فعلی مستثنا هستند:

  • مجوز تحصیل معتبر
  • معاینه پزشکی (در صورت لزوم)
  • نامه پذیرش از DLI
  • اثبات اینکه بودجه لازم برای حمایت از خود در کانادا را دارند
  • نتایج آزمایش مولکولی (تست کرونا) قبل از ورود

کسانی که به طور کامل واکسینه نشده اند باید ۱۴ روز پس از ورود خود را برای قرنطینه در کانادا آماده کنند. با این حال دولت کانادا از همه مسافران می خواهد در صورت عدم رعایت شرایط معافیت، برنامه قرنطینه ارائه دهند. عدم رعایت شرایط فعلی می تواند جریمه سنگینی را در مرز به دنبال داشته باشد.

جهت اطلاع از بهترین روش های مهاجرت با ما تماس بگیرید.

۱۴۰۰/۶/۱۲ ۷:۳۰:۴۸ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ |دسته‌بندی: اخبار کانادا|برچسب‌ها: , , |

نظر بگذارید