برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا

>>>برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا

برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا از ۵۹ متقاضی مهاجرت در قرعه کشی فناوری دعوت می کند.

برنامه استانی بریتیش کلمبیا در حال حاضر ۶۶۶۷ دعوتنامه برای درخواست نامزدی استانی از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا کنون صادر کرده است.

برنامه استانی بریتیش کلمبیا از ۵۹ متقاضی مهاجرت که در مشاغل مهم فناوری کار می کنند دعوت کرد تا برای اخذ اقامت دائم از طریق نامزدی استانی در ۲۷ ژوئیه درخواست دهند.

دعوتنامه های جدید از طریق BC PNP Tech ، که بخشی از برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP)  است، صادر شده.

افرادی که از طریق قرعه کشی برنامه مهاجرت تکنولوژی دعوت می شوند باید شرایط یکی از مقوله های مهاجرت اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و مهارتهای مورد نیاز بریتیش کلمبیا را که توسط سیستم ثبت مهارتها و مهاجرت (SIRS) مدیریت می شوند، برآورده کنند.

داوطلبانی که در این قرعه کشی دعوت نامه دریافت کردند از زیرمجموعه های نیروهای متخصص و فارغ التحصیلان بین المللی بودند و به حداقل نمره استانی ۸۰ نیاز داشتند.

نامزدهای دعوت شده ۳۰ روز تقویمی برای ارائه درخواست خود فرصت دارند.

درباره برنامه مهاجرت استانی فناوری

برنامه مهاجرت استانی فناوری در ماه می ۲۰۱۷ به عنوان یک پروژه آزمایشی پس از مطالعه بازار کار راه اندازی شد که نشان می داد بزرگترین مشکلی که بخش فناوری بریتیش کلمبیا با آن روبروست دسترسی به استعدادها می باشد. با توجه به موفقیت پروژه استان بریتیش کلمبیا اخیراً اعلام کرده است که این برنامه به یک برنامه دائمی تبدیل می شود.

این برنامه راه مهاجرت سریع برای کارگران فن آوری مورد تقاضا و دانشجویان بین المللی است. داوطلبان برای واجد شرایط بودن در این جریان باید در یکی از جریانهای مهاجرتی استانی موجود در بریتیش کلمبیا ثبت نام کنند و دارای پیشنهاد شغلی معتبر حداقل ۱۲ ماهه در یکی از ۲۹ مشاغل واجد شرایط باشند.

برخلاف سایر جریان های مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا، پیشنهادات شغلی تحت BC PNP Tech باید حداقل برای یک سال باشد و حداقل ۱۲۰ روز در زمان درخواست برای BC PNP باقی مانده باشد. همچنین باید کار تمام وقت و از یک کارفرمای واجد شرایط در استان باشد.

دعوتنامه ها از طریق برنامه فناوری استان به صورت هفتگی برای نامزدهای دارای امتیاز برتر که شرایط لازم را دارند ارسال می شود.

داوطلبانی که برای ثبت نام در استان دعوت شده اند، باید یک درخواست کامل ارائه دهند. پس از انجام این کار، اکثر درخواست های برنامه های فنی در طی دو تا سه ماه پردازش می شوند.

در صورت تأیید، متقاضیان تأیید نامزدی را دریافت می کنند که می تواند برای درخواست اقامت دائم از مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) تحت کلاس برنامه نامزدهای استانی استفاده شود.

آخرین اخبار مهاجرت را با ما در شیراز مهاجر دنبال کنید.

۱۴۰۰/۵/۹ ۱۱:۱۹:۵۹ ۹ مرداد ۱۴۰۰ |دسته‌بندی: اخبار کانادا|برچسب‌ها: , , , |

نظر بگذارید