بودجه ۲۰۱۹ کانادا

افتتاح حساب برای کانادایی ها در برنامه بودجه ۲۰۱۹ کانادا

خبرها حاکی از آن است بودجه ۲۰۱۹ کانادا، حسابهای بانکی جهت آموزش های مادام العمر ایجاد خواهد کرد.این برنامه بودجه، بر اساس طرحی در سنگاپور، به منظور ارتقاء مهارت های شغلی، طراحی شده است. منابع خبری سی.بی.اس نیوز اعلام کرده اند که دولت فدرال افتتاح حساب های شخصی برای کمک به کانادایی ها برای یادگیری و توسعه مهارت های مادام العمر را در برنامه بودجه هفته آینده خود قرار داده است. جزئیات این برنامه در بودجه با CBC به اشتراک گذاشته نشد، اما دو منبع دولتی می گویند که طرح دولت کانادا بر اساس یک برنامه مشابه در سنگاپور مدل سازی شده است.

برنامه سنگاپور با نام SkillsFuture مجموعه حساب های بانکی شخصی برای افراد بالای بیست و پنج سال است که در راستای بازآموزی و توسعه مهارت ها هزینه می شود. تحت برنامه SkillsFuture، حسابهای شخصی با اعتبار بازپرداخت دولتی ۵۰۰ دلاری با وعده افزایش روزافزون دوره شروع می شود. این اعتبار می تواند برای کمک به پرداخت هزینه خدمات آموزشی انتخاب شده از لیستی شامل برنامه ها و موسسات از پیش تأیید شده دولت مورد استفاده قرار گیرد.

بیل مورنو، وزیر دارایی، در مراسمی پیش از تعیین بودجه در یک فروشگاه تعمیرات کفش در تورنتو امروز به طور گسترده به این برنامه اشاره کرد. صاحب این مغازه در بازار کنسینگتون، لورنا آنگولا، مجبور بود از شغل قدیمی خود به عنوان یک راننده اعلام بازنشستگی کند تا از این فرصت برای یادگیری مهارت های جدید استفاده کند.

لیبرال ها بودجه فدرال را در ۱۹ مارس اعلام میکنند. مورنو گفت: “این چیزی است که ما در برنامه بودجه امسال آن را مد نظر خواهیم داد.” “این که چطور می توانیم به کانادایی ها کمک کنیم تا فرصتی برای یادگیری هنگام ترک شغلشان داشته باشند؟ چگونه می توانیم اطمینان حاصل کنیم که آنها می توانند زندگی خود را در حالی که از وقت خود برای یادگیری استفاده می کنند و مشغول به کار نیستند و برای آموزش هزینه می کنند، بگردانند؟”

منابع دولتی اعلام نکرده اند که میزان حمایت مالی این برنامه در کانادا چقدر نزدیک به حمایت مالی و آنچه که سنگاپور ارائه می دهد، نزدیک خواهد بود. توسعه مهارت ها یکی از چهار موضوع اصلی بودجه هفته آینده خواهد بود، همراه با موضوعاتی از قبیل دارو، حمایت از افراد سالخورده و دسترسی به مسکن.

مورنو ماه گذشته اعلام کرد که بودجه نهایی دولت فعلی ترودو در تاریخ ۱۹ مارس ارائه خواهد شد. “ما می دانیم که باید اقدامات بیشتری صورت گیرد. به همین دلیل من خیلی خوشحالم که اعلام می کنم که ۱۹ مارس سال ۲۰۱۹، قدم های بعدی در برنامه دولت را برای اطمینان از خوش بینی قشر متوسط ​​و اقتصاد که برای همه کانادایی ها اهمیت دارد، معرفی می کنیم.” مورنو گفت: در مجلس عوام بیانیه ای که توسط دفتر مورنو منتشر شد، اعلام کرد که بودجه بر سرمایه گذاری روی افراد و جوامع و ایجاد فرصت هایی برای نسل های آینده تمرکز خواهد کرد، با اینکه جزئیات مطرح نشده است.

شورای بازرگانی کانادا اخیرا از مورنو خواست تا اقداماتی را در بودجه لحاظ کند تا کانادا رقابتی تر و بهتر بتواند از پس شوک های رکود اقتصادی بعدی برآید.گلدی هدر، رئیس و مدیر عامل BCC، گفت که شورا همچنان نگران آموزش مهارت ها، مقررات، بخش انرژی، تجارت و پایداری حوزه مالی کانادا است. هدر در نامه ای به وزیر در روز سه شنبه گفت: “رهبران تجاری کانادا در مورد آینده اقتصادی کانادا نگران هستند.””بودجه سال ۲۰۱۹ فرصت مهمی برای معرفی اقدامات لازم برای کمک به کانادا در رسیدن به پتانسیل کامل خود در آماده سازی این کشور برای رکود اقتصادی بعدی است.”

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید و یا جهت ارزیابی شرایط خود فرم ارزیابی را به صورت رایگان برای ما ارسال کنید.

 

 

 

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۷:۵۱:۰۴ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ |دسته‌بندی: اخبار کانادا|برچسب‌ها: , , |

نظر بگذارید