تغییرات برنامه کارآفرینی ساسکاچوان

>>>تغییرات برنامه کارآفرینی ساسکاچوان

برنامه کارآفرینی ساسکاچوان از ۱۸ دسامبر ۲۰۱۸، در روند انتخاب پرونده ها با توجه به EOI تغییراتی را در نظر گرفته است. به منظور مدیریت لیست موجود تقاضا ها و دستیابی به روند برنامه سه ماهه مهاجرتی استان ساسکاچوان، متقاضیان در سیستم EOI را بر مبنای امتیاز کسب شده و عوامل دیگر مانند موفقیت در اسکان و راه اندازی بیزینس انتخاب می کنند.

متقاضیانی که در سیستم EOI پروفایل خود را با موفقیت تکمیل و ثبت کرده اند بر مبنای چند عامل، به طور خودکار امتیاز دریافت می کنند.در صورتی که برخی متقاضیان امتیازهای یکسانی داشته باشند، احتمالا از عوامل بیشتری استفاده می شود تا برنامه انتخابی استان ساسکاچوان بتواند تعداد متقاضیان مورد نظر خود را برای برگزاری آن دوره انتخابی، گزینش کند.

اولین عامل برای انتخاب، توانایی و مهارت افراد در زبان انگلیسی یا فرانسه است. (اولویت با کسانی است که بالاترین توانایی را در زبان دارند.)

دومین عامل کسانی را در اولویت قرار می دهد که برای یک بخش کلیدی اقتصاد، بیزنس پلن ارائه دهند.

و سومین عامل انتخاب در بین متقاضیان دارای امتیار یکسان، انجام سفر اکتشافی است.

این عوامل همگی در موفقیت اقتصادی آینده شما در ساسکاچوان نقش دارند. هدف از سیستم EOI اطمینان از نتایج اقتصادی قوی و حفظ طولانی مدت کسانی است که برای درخواست اقامت دائم به ساسکاچوان دعوت شده اند.

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام ما از آخرین اخبار مهاجرت باخبر شوید. همچنین از طریق پر کردن فرم ارزیابی در وبسایت ما شرایط خود را بررسی کرده و برای اخذ نوبت مشاوره با ما تماس بگیرید.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ ۶:۲۱:۰۸ ۲ دی ۱۳۹۸ |دسته‌بندی: اخبار کانادا|برچسب‌ها: , , |

نظر بگذارید