شرایط جدید ویزای تحصیلی کانادا

>>>شرایط جدید ویزای تحصیلی کانادا

دانشجویان بین المللی کمک های فرهنگی و اجتماعی بی شماری به کانادا می کنند و بیش از ۲۱ میلیارد دلار فعالیت اقتصادی ایجاد می کنند. از زمان شروع این همه گیری، وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی ، تعدادی از سیاست های موقت را برای حمایت و اطمینان دادن به دانشجویان بین المللی و مؤسسات یادگیری برای ادامه تحصیل دانشجویان ایجاد کرده است.

با نزدیک شدن به فصل پاییز ، وزیر راههای جدیدی اعلام کرده است اعلام کرده است تا در صورتی که مؤسسه های آموزشی برنامه را بصورت آنلاین ارائه دهند، از دانشجویان حمایت نمایند تا بتوانند همراه با تضمین سلامت دیگزان، به ادامه تحصیل خود بپردازند.

این تغییرات اطمینان بیشتری به دانش آموزان در مورد امکان ورود به کانادا پس از کمتر شدن محدودیت های بهداشتی برای سفر به کانادا و کشورهای خودشان می بخشد. این بدان معنی است که دانشجویان پس از فارغ التحصیلی واجد شرایط کار در کانادا خواهند بود ، حتی اگر ملزم به شروع تحصیل خود بطور آنلاین از خارج از کشور در پاییز امسال باشند.

این تغییرات به کانادا به عنوان برترین مقصد برای دانشجویان بین المللی اعتبار می دهد و اهمیت برنامه بین المللی دانشجویی و کمک های دانشجویان بین المللی به کانادا را نشان می دهد.

اقدامات جدید شامل موارد زیر است:

اولویت برای صادر کردن مجوز تحصیلی دانشجویانی که درخواست کاملی را بصورت آنلاین ارائه داده اند تا اطمینان حاصل شود که ویزاها در اسرع وقت پردازش می شوند.

به دانشجویان اجازه می دهد زمانی را که به صورت آنلاین خارج از کانادا تحصیل کرده اند، در صورتی که برای ویزای تحصیلی اقدام کنند و حداقل نیمی از واحدهای خود را در کانادا بگذرانند، جزء زمان لازم برای اخذ مجوز کار پس از تحصیل به حساب بیاورند.

در صورت ارائه درخواست اجازه تحصیل و اگر حداقل نیمی از درس های خود را در کانادا ارائه کرده اند ، می توانند زمان صرف شده برای پیگیری تحصیلات خود را بصورت آنلاین در خارج از کشور در قبال صلاحیت آنها برای اجازه کار پس از فارغ التحصیلی شمرده باشند.

به دانشجویان بین المللی که نمی توانند کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز برای تکمیل روند ویزای خود را ارائه دهند و آنهایی که از طریق یادگیری از راه دور مشغول به تحصیل اند ، با اجرای یک روند تأیید موقت دو مرحله ای فرصت جدید میدهد.

روند موقت به متقاضیان این امکان را می دهد که مدت زمان تحصیل آنلاین در خارج از کشور را جهت اخذ مجوز کار پس از فارغ التحصیلی خود تا زمانی که بتوانند کلیه شرایط مورد نیاز را برآورده و تأیید کامل مجوز تحصیل خود را دریافت کنند، استفاده نمایند. پس از زمان بازگشایی خدمات ، متقاضیان موظفند قبل از سفر به کانادا ، مدارک باقیمانده را ارسال کرده و مجوز تحصیلی تأیید شده را دریافت کنند.

این فرایند در دسترس دانشجویانی است که برای ترم پاییز برنامه ای را انتخاب کرده اند و قبل از ۱۵ سپتامبر سال ۲۰۲۰ درخواست مجوز تحصیل را ارائه می دهند. این اقدام به دانشجویان اطمینان خواهد داد که می توانند در پاییز امسال ثبت نام کنند و تحصیلات خود را بصورت آنلاین انجام دهند ، حتی اگر نتوانند تمامی مدارک را با توجه به همه گیری این بیماری ارسال کنند.

مهم است که دانشجویان آینده توجه داشته باشند که شروع تحصیل خود به صورت آنلاین از خارج از کشور پس از تصویب در اصل درخواست اجازه تحصیل ، تضمینی نیست که آنها تأیید کامل را بعد از بازگشایی خدمات دریافت کنند یا مجاز به ادامه تحصیلات خود باشند. در کانادا هنوز هم ممکن است که متقاضی تصمیم نهایی منفی در مورد اجازه تحصیل خود را بر اساس عواملی مانند عدم پذیرش به دلیل جرم و جنایات یا دلایل امنیتی و عدم توانایی پیش بینی چگونگی تحول وضعیت COVID-19 و هرگونه محدودیت مسافرتی مرتبط دریافت کند.

اگر به دنبال بهترین روش برای مهاجرت هستید با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام ما از آخرین اخبار مهاجرت مطلع شوید. فرم ارزیابی را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

 

۱۳۹۹/۵/۲ ۹:۲۴:۲۸ ۲۳ تیر ۱۳۹۹ |دسته‌بندی: اخبار کانادا|برچسب‌ها: , , |

نظر بگذارید