مسیر مهاجرت جدید ساسکاچوان

>>>مسیر مهاجرت جدید ساسکاچوان

اکنون یک مسیر مهاجرت جدید برای فارغ التحصیلان بین المللی موسسات  آموزش عالی واجد شرایط در ساسکاچوان که می خواهند کسب وکار خود در این استان را شروع کنند ، باز شده است. در ۳ دسامبر برنامه کاندیداهای مهاجرت ساسکاچوان(SINP) )از گروه جدید کارآفرینان فارغ التحصیل بین المللی  رونمایی شد. جرمی هریسون ، وزیر مهاجرت و آموزش شغلی گفت: “این مسیر مهاجرت جدید به حفظ دانشجویان بین المللی که اغلب با موفقیت در جوامع استانی مستقر شده اند ، کمک خواهد کرد.”

“این مسیر  همچنین به ایجادکسب و کار و مشاغل جدید کمک می کند ، به علاوه باعث جذب دانشجویان و سرمایه گذاری های بین المللی در ساسکاچوان خواهد شد. .این گروه جدید SINP از برنامه رشد ساسکاچوان برای سالهای ۲۰۲۰ تا ۲۰۳۰ پشتیبانی می کند ، این برنامه شامل  تمرکز بر افزایش تعداد مهاجران جدید نیروی متخصص و کارآفرین در ساسکاچوان است.وزیر آموزش و پرورش استان ، تینا بدری-ملور ، گفت که استراتژی آموزش عالی بین المللی  ساسکاچوان  با هدف جذب دانشجویان بین المللی بیشتر به استان است.بودری ملور افزود: “آموزش بین المللی محرک مهمی برای رشد اقتصادی و فرهنگی آینده ساسکاچوان است.”

“این طبقه بندی جدید دانشجویان بین المللی راتشویق میکند که پس از اتمام تحصیلات ، در ساسکاچوان به زندگی خود ادامه دهند.این طبقه بندی شامل دانشجویان بین المللیست که مدرک تحصیلات عالی تمام وقت یا دیپلم یک دوره حد اقل دو ساله را داشته باشند. افرادی که مورد تأیید قرار گرفته اند بایدیک کسب وکار  در ساسکاچوان را حداقل به مدت ۱ سال مدیریت و اجرا کنند و  حداقل یک سوم سهام یک  کسب و کار قابل قبول را داشته باشند  تا واجد شرایط دریافت نامزدی استانی برای اقامت دائم شوند.

 

چه کسانی واجد شرایط هستند؟

داوطلبان گروه کارآفرینان  فارغ التحصیلان بین لمللی SINP باید معیارهای زیر را کسب کنند:

  • حداقل ۲۱ سال سن داشته باشند.
  • گذراندن دوره تحصیلات تکمیلی ساسکاچوان یا مدرک تحصیلی حداقل دو سال از یک موسسه واجد شرایط،
  • اجازه کارمعتبر برای پس از فارغ التحصیلی( PGWP )با حداقل ۲ سال اعتبار  داشته باشند.
  • در طول تحصیل خود در ساسکاچوان مستقر باشند.
  •  CLB  ۷ داشته باشند.
  • فارغ التحصیل یکی از موسسات آموزش عالی معین شده در لیست آموزشگاه های دولت فدرال کانادا باشند.

برنامه های آموزش از راه دور و برنامه های فشرده دانشگاهی مورد قبول نیستند.

نحوه درخواست دادن

چهار مرحله در روند درخواست و نامزدی از طریق طبقه بندی کارآفرینان بین المللی فارغ التحصیل وجود دارد.

ارسال ابراز علاقه مندی (Expression of interest): متقاضیان ابتدا باید ابراز علاقه (EOI) را به SINP ارسال کنند. داوطلبان واجد شرایط براساس امتیازات شبکه EOI نمره کسب می کنند و وارد جمع کاندیداها می شوند.

دعوت به درخواست: کاندیداها با امتیاز برتر از مجموعه EOI انتخاب می شوند. متقاضیانی که مرحله ارزیابی SINP را پشت سر می گذارند ، باید براساس طرح تجاری خود که قبلاً ارائه داده اند ، یک توافقنامه عملکرد تجاری امضا کنند.

تأسیس کسب وکار: افرادی اجازه کار معتبر کسب میکنند، به اجرای مشاغل پیشنهادی می پردازند. آنها باید شركت خود را طبق شرایط مندرج در طرح تجاری خود تأسیس كنند و قبل از انقضا اجازه کار باید الزامات طرح تجاری را برآورده كنند.

نامزدی: پس از رعايت شرايط طرح تجاری، نامزدها مي توانند براي نامزدی استان براي اقامت دائم اقدام كنند. کسانی که نامزد شده اند باید طی مراحل درخواست اقامت دائم شرایط مربوط به طرح تجاری خود را رعایت کنند. اگر نامزدها پس از دریافت نامزدی SINP و قبل از دریافت اقامت دائم ، مشاغل خود را ببندند یا بفروشند ، نامزدی آنها باطل خواهد شد.

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام ما از آخرین اخبار مهاجرت باخبر شوید. همچنین از طریق پر کردن فرم ارزیابی در وبسایت ما شرایط خود را بررسی کرده و برای اخذ نوبت مشاوره با ما تماس بگیرید.

 

 

 

۱۳۹۸/۹/۱۸ ۵:۳۱:۳۰ ۱۳ آذر ۱۳۹۸ |دسته‌بندی: اخبار کانادا|برچسب‌ها: , , |

نظر بگذارید