ویزای توریستی کانادا

>>>ویزای توریستی کانادا

در چند ماه اخیر سوالات در خصوص تغییر روند ویزای توریستی کانادا ( ویزای توریستی مولتیپل کانادا) بسیار زیاد بوده است. لذا جهت افزایش سطح آگاهی و هدر نرفتن منابع مراجعین محترم، تغییرات جدید را عرض می نماییم.

پیش تر افرادی که موفق به دریافت ویزای توریستی کانادا می گردیدند اجازه ی کار و تحصیل را نداشته و صرفا از این ویزا جهت بازدید از کشور در غالب توریست می توانستند استفاده کنند. قابل ذکر است که شرکت در دوره های کمتر از شش ماه نیز مجاز بوده است.

با اعلام قانون جدید، افرادی که این ویزا را در اختیار دارند می توانند با دریافت پیشنهاد شغلی (Job Offer) و یا پذیرش از مدارس، کالج ها و یا دانشگاه های کانادا ویزای خود را از ویزای توریستی به ویزای تحصیلی و یا کاری تبدیل نمایند که به نوبه ی خود فرصت بسیار مناسبی را در اختیار علاقه مندان مهاجرت به کشور کانادا قرار می دهد.

حال سوال مورد نظر این است: آیا روند صدور ویزای توریستی کانادا آسان تر شده است؟

پاسخ: خیر

کشور کانادا در خصوص بهبود روند صدور ویرای توریستی و یا آسان تر شدن روند کار هیچ گونه اطلاعیه ای صادر ننموده است و غالبا  افراد سودجو از این موقعیت در جهت سو استفاده از متقاضیان، تبلیغات غیر واقعی انجام می دهند.

همچنان طبق گذشته داشتن مدارک مالی قوی، سابقه سفر مناسب، انگیزه کافی جهت سفر به کشور کانادا، وابستگی به کشور و … به قوت خود باقی می باشد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

۱۴۰۲/۴/۱۰ ۱۰:۵۲:۲۵ ۱۰ تیر ۱۴۰۲ |دسته‌بندی: اخبار کانادا|

نظر بگذارید