چرا به وکیل مهاجرت نیاز دارید

>>>چرا به وکیل مهاجرت نیاز دارید

اخذ اقامت کانادا در شرایطی که یک وکیل مهاجرت از شما دفاع می کند کار دشواری نیست.

استخدام وکیل مهاجرت در روند مهاجرت ضروری نیست، با این حال کار با یک وکیل مزایای عمده ای دارد. در واقع انتخاب استخدام یک وکیل مهاجرت کانادایی باتجربه و قابل اعتماد می تواند باعث تفاوت در یک درخواست رد شده و پذیرفته شده را ایجاد کند.

تصمیم برای مهاجرت به کانادا و زندگی خارج از وطن تصمیمی نیست که به راحتی گرفته شود. این کار به روحیه قوی، شجاعت و تمایل به سازگاری با یک کشور جدید با تمام چالش ها و فرصت های آن نیاز دارد. روند مهاجرتی به طور معمول به تحقیقات زیاد، مدارک اداری و ملاحظات لازم در زمینه اخذ ویزا نیاز دارد. حتی مهاجرت موقت، مانند اجازه تحصیل یا کار، همین مسائل را به دنبال دارد. در حالی که برخی از مهاجران تصمیم می گیرند که به بهترین اتفاقات امیدوار باشند و به تنهایی آن را پیش ببرند، کانادایی شدن در شرایطی که یک وکیل مهاجرت آموزش دیده از شما دفاع می کند روند دشواری نیست.

وکلای مهاجرت آموزش، دانش و تجربه گسترده ای در شناسایی، درک و تلفیق قوانین مهاجرت کانادا دارند. جریان های مهاجرت کانادا بسیار گسترده و متنوع است. این عوامل همچنین می توانند این جریان ها را پیچیده کنند. وکلا می توانند زبان قانون را به زبانی که شما می فهمید ترجمه کنند.

بیش از صد روش مختلف برای مهاجرت به کانادا به عنوان یک کارگر ماهر وجود دارد. جریان های اقتصادی فدرال و همچنین موارد ارائه شده توسط کبک و سایر استان ها وجود دارد. اگر می خواهید در کانادا تحصیل کنید یا کار کنید یا در آنجا تحت برنامه های خانوادگی و بشردوستانه مهاجرت کنید، بیش از صد مسیر اضافی دارید. این تنوع به معنای فرصت های شگفت انگیز بسیاری برای کانادایی های آینده و اتباع خارجی به طور یکسان است اما امکان زیادی را برای سردرگمی و دردسر ایجاد می کند. یک وکیل می تواند برنامه هایی را که ممکن است قبلاً از آن مطلع نبوده اید شناسایی کرده و به شما بگوید که برای کدام یک واجد شرایط هستید. آنها همچنین می توانند شما را راهنمایی کنند که در چه مراحلی باید اقدام کنید تا بهترین برنامه مهاجرتی را برای خود درخواست دهید. وظیفه یک وکیل ارائه یک برنامه برای شما است. آنها همچنین می توانند گزینه های شما را در درخواست تجدیدنظر در مورد تصمیم نامطلوب به شما اطلاع دهند و در پیگیری آنها به شما کمک کنند.

همچنین وکلا مشمول مقررات مداوم ارگان های مختلفی هستند که حرفه وکالت را کنترل می کنند. این نظارت برای اطمینان از استاندارد دانش، حرفه ای بودن و خدمات طراحی شده است. همچنین به این معنی است که می توانید وکیل و وضعیت او را در وب سایت های کانون های وکلای دادگستری استان که به آنها مجوز فعالیت در کانادا را داده اند تأیید کنید.

در واقع درگیر شدن با یک وکیل هزینه های زیادی دارد. اما هزینه های عدم جذب وکیل – به ویژه در مسئله ای بسیار مهم و تغییر دهنده زندگی به اندازه مهاجرت به کانادا، می تواند بی نهایت بیشتر باشد. از لحاظ اقتصادی، سرمایه گذاری برای یک وکیل مهاجرت کانادایی چندان هزینه سنگین یا ریسک نیست، بلکه یک سرمایه گذاری محتاطانه و هوشمندانه است که می تواند چندین برابر سود داشته باشد.

وکیلی که در زمینه مهاجرت تخصص دارد، دانش و تجربه دیگری را ارائه می کند که می تواند به مشتریان کمک کند. یک وکیل مهاجرت نه تنها می تواند شما را در رسیدگی به هر مشکلی که بوجود می آید راهنمایی کند، بلکه همچنین می تواند پیش از بروز مسائل آنها را پیش بینی کرده و از آنها جلوگیری کند. ادره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا یا یک دولت استانی ممکن است درخواست ناقص را برگرداند. آنها همچنین ممکن است به دلایل مختلف دیگری، که ممکن است بسیار گسترده یا مبهم باشد، از یک برنامه کاربردی خودداری کنند. یک وکیل می تواند درخواست شما را بررسی کند، در هر مرحله از کار، و نقاط قوت و ضعف آن را به شما بگوید و هرگونه خطا یا حذف را شناسایی کند. این مزیت می تواند در وقت، هزینه و انرژی عاطفی قابل توجهی صرفه جویی کند.

روند مهاجرت، به همان شکلی که هست احتمالاً این منابع را صرف خواهد کرد. استخدام وکیل مهاجرت به شما امکان می دهد این هزینه ها را تلفیق کرده و به شما و خانواده خود اجازه دهد روی جنبه های دیگر سفر خود تمرکز کنید. طبق آماری که در سال ۲۰۱۸ در تورنتو استار منتشر شده است، میزان رد درخواست های اقامت دائم برای آن دسته از متقاضیانی که از مشاوران مهاجرت استفاده نمی کنند تقریباً دو برابر آن دسته از داوطلبانی است که از وکیل مهاجرت استفاده می کردند. این اعداد کاملا قابل توجه و گویاست.

فراتر از قانون مهاجرت، مهاجرت به کانادا ممکن است بسیاری از زمینه های دیگر حقوقی مانند تجارت، خانواده و مسائل بین المللی را درگیر کند که فقط سه مورد آنها را نام بردیم. به عنوان مثال، خانواده ای که به عنوان بخشی از برنامه مهاجرت کارآفرینان به کانادا می آید، از یک وکیل با درک کامل از قوانین، مقررات و شیوه های تجارت کانادا بهره مند می شود. اگر به دنبال خرید مشاغل موجود هستید، یا به طور کلی یک کسب و کار جدید را شروع می کنید، یک وکیل مهاجرت می تواند شرایط خوبی داشته باشد تا به شما در مورد آنچه بیشترین سود را برای شما و شرایط شما دارد توصیه کند. وكلاي مهاجرت مي توانند مشكلات، فرصت هاي احتمالي و ناشناخته را براي مشتريانشان كه اغلب هنوز در حال مرور زبان و فرهنگ كشور جديد هستند، پيش بيني كنند. دستیابی به قدرت تجزیه و تحلیل و دانش عملی که وکلا ارائه می دهند، می تواند قبل، در حین و بعد از مهاجرت فرد به کانادا بسیار مفید باشد.

 

۱۳۹۹/۱۱/۲۴ ۶:۳۳:۳۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ |دسته‌بندی: مقالات کانادا|برچسب‌ها: , , |

نظر بگذارید