کار هنگام تحصیل در کانادا

>>>کار هنگام تحصیل در کانادا

امتیازات کار هنگام تحصیل در کانادا

 

تحصیل در کانادا یک تجربه منحصر به فرد برای دانشجویان خارجی است. اما چند دلیل وجود دارد که آنها را در رابطه با هزینه های آموزشی نگران می کند. هزینه های تحصیلات عالی و هزینه های قابل توجه زندگی باعث ضرورت کسب درآمد و کار هنگام تحصیل در کانادا می شود. حتی کمک های مالی، بورس تحصیلی و وام دانشجویی گاهی برای مدیریت هزینه ها کافی نیست. اگر شما یک دانشجوی بین المللی هستید، باید زمان تحصیل در کانادا بابت امتیازاتی که می توانید از آنها استفاده کنید مطلع شوید. مزایای قابل توجه کار حین تحصیل در کانادا همراه با مشاغل نیمه وقت برای به دست آوردن تجربه کاری ارزشمند در این کشور مفید است. سیاست های مهاجرت به دارندگان ویزای تحصیلی کانادا اجازه می دهد تا دانشجویان در خارج از محوطه دانشگاه و یا در طول دوره کارآموزی خود به کار حین تحصیل در کانادا بپردازند. برنامه های متعدد اجازه کار وجود دارد که کار در کانادا را امکان پذیر ساخته است. در ادامه به چند راهکار برای موفقیت دانش آموزان و دانشجویان اشاره شده است:

درآمد کار در دانشکده

یک متقاضی می تواند تمام وقت بدون نیاز به اجازه کار به هنگام تحصیل در یک دانشگاه کسب درآمد کند. دانشجو باید یک ویزای معتبر دانشجویی و شماره بیمه اجتماعی داشته باشد. این شماره بیمه را می تواند از کالج، موسسات آموزشی یا دانشگاه دولتی گرفته باشد.

درآمد خارج از دانشکده

کار خارج از محوطه دانشگاه فرصت دیگری برای کسب درآمد خوب در هنگام تحصیل در کانادا است. این برنامه ایست که طبق آن یک دانش آموز مجاز به ۲۰ ساعت کار در هفته است. در حین برگزاری ترم آکادمیک و همچنین در تعطیلات زمستان و تابستان، می توان کار کرد. علاوه بر این، دانشجواگر دارای مجوز تحصیلی معتبر، ثبت نام در دوره تمام وقت و شماره بیمه اجتماعی باشد نیز میتواند بدون مجوز کار کند.

کارآموزی

دانشجویانی هستند که می خواهند تجربه کاری را به عنوان بخشی از دوره تحصیل انجام دهند. در چنین مواردی دانش آموزان باید به عنوان یک کارآموز کار کنند، نامه ی گواهی شده به عنوان بخشی از مدرک در نظر گرفته می شود. این برنامه برای کسانی است که در حال تحصیل زبان انگلیسی یا فرانسوی هستند.

علاوه بر این فرصت های شغلی، اعضای خانواده شما همچنین می توانند درخواست مجوز کار بدهند. تنها شرط این است که شما باید دانشجوی تمام وقت در موسسات دولتی باشید. یکی دیگر از گزینه های خوب این است که دانش آموزان نیز می توانند پس از اتمام تحصیلات، برای یک ویزای کار موقت یا اقامت دائم درخواست دهند.

اگر علاقه مند به مهاجرت به کانادا هستید، می توانید با یکی از بهترین مشاوران مهاجرت به خارج از کشور، در دفتر شیراز مهاجر مشورت کنید. بهترین جنبه های خدمات مهاجرتی را با ما بررسی کنید. راه های تماس با ما و فرم ارزیابی رایگان را در وبسایت ما بیابید.

 

 

۱۳۹۸/۱/۲۱ ۷:۳۳:۵۱ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ |دسته‌بندی: مقالات کانادا|برچسب‌ها: , , |

نظر بگذارید